ne žele iz Zagreba
Dinamo je mogao do zarade od čak 40 milijuna eura da je prodao dvojicu talentiranih klinaca, ali obojica su rekla 'ne' odlasku s Maksimira

Lovro Majer i Sandro Kulenović
Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
Dinamo je porazom od Ferencvaroša izgubio i priliku da u svoju blagajnu napuni s dodatnih 15 milijuna eura što je za klubove s ovih prostora ogroman novac. Iako su izgubili puno porazom od Mađara, 'modri' su do sada već utržili gotovo jednako toliko prodajom igrača, a do kraja prijelaznog roka mogu to i povećati pa i udvostručiti.
Dinamo je ovog ljeta zaradio preko 14 milijuna eura. Damian Kadzior je otišao za dva milijuna, Nikola Moro za 8.5, Adrian Šemper za 1.5, Roko Baturina za milijuna eura, a dodatnih 1.4 milijuna eura sjeda i od transfera Amira Rrahmanija iz Verone u Napoli. Prijelazni rok traje do 5. listopada i do tada je sve moguće, a ispadanjem iz Lige prvaka su svi stavljeni na transfer listu, odnosno, ako dođe zadovoljavajuća ponuda, svatko može otići.
Preko 25 i više milijuna eura mogli su 'modri' dodatno zaraditi na dvojici talentiranih klinaca, ali obojica su odbila transfere u Englesku i odlučila ostati na Maksimiru još neko vrijeme. Da us otišli, 'modri' bi samo od transfera ovog ljeta inkasirali 40 i više milijuna eura.
-
18
Šikić otvoreno
Čelni čovjek zagrebačke Lokomotive otkrio zašto Albanac koji je golom šokirao Dinamo i izbacio ih iz Lige prvaka nije završio u Maksimiru; evo tko je kriv
-
17 Video
RAZLOG ZA BRIGU
Evo koliko je Dinamo izgubio milijuna, a još ako se dogodi najgori scenarij, rasprodaja u Maksimirskoj 128 je neizbježna
-
7
bitka u budimpešti
[VIDEO] Pogledajte gol bivšeg igrača Lokomotive kojim je Ferencvaroš izbacio Dinamo i uskratio mu mogućnost nastupa u Ligi prvaka
Joško Gvardiol trebao je otići u Leeds koji je Dinamu ponudio 22 milijuna eura i 20 posto od idućeg transfera. Iako bi uz tu cifru brzo zaboravili ispadanje iz Lige prvaka, Gvardiol je odlučio reći ne i tako je taj posao, barem za sada, propao. Put Engleske je trebao i Sandro Kulenović kojeg je htio Barnsley, a Dinamo je tu trebao utržiti još tri milijuna eura, ali čini se da ni od tog transfera neće biti ništa.
Mladi napadač Dinama kojeg su 'modri' doveli iz Legije za dva milijuna eura, poručio je da želi ostati u Zagrebu u izboriti se za svoju poziciju. Iako je došao kao veliko pojačanje s odličnim referencama iz Poljske razvoj u Dinamu u je usporila ozljeda i stanka zbog koronavirusa.
Najprije je stradala metatarzalna kost, a onda je sve stalo zbog pandemije, pa Kulenović nije ni stigao pokazati o kakvom se zapravo napadaču radi. Iako je konkurencija u kojoj su Bruno Petković, Mario Gavranović i Komnen Andrić žestoka, Kulenović vjeruje da će se izboriti za svojih pet minuta. S druge, ne financijske strane, dobra stvar za Dinamo je da sve češće igrači žele karijeru graditi upravo na Maksimiru.


HP AiO
Uštedi 400 knRyzen 5 procesor, 8GB radne memorije, 256GB SSD, 27" FHD IPS ekran.
KUPI SADA

MICROSOFT 365
TOP!Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, 1TB OneDrive i 60 Skype minuta.
KUPI SADA

XIAOMI lipanj
TOP!Velika ponuda Xiaomi sportskih satova, slušalica, te uređaja za pametan dom po TOP cijenama.
KUPI SADA

ASUS Vivobook
2 godine jamstvaRyzen 3 procesor, 8GB RAM-a, SSD 512GB, Radeon grafika, 15.6" IPS , Windows 11.
KUPI SADA

Beauty gadgeti
TOP!Uređaji za njegu lica vrhunske kvalitete pobrinut će se za savršen ten.
KUPI SADA

SMOOTHSKIN IPL
TOP!SmoothSkin Bare FIT – najbrži IPL uređaj na tržištu s FIT nastavkom za preciznost.
KUPI SADA