Gorica je pregazila Šibenik u prvih 45. minuta i preko Fruka (8', 41'), Ndockyta (13') i Bralića (41') je povela 4:0. U nastavku gosti su mirno priveli utakmicu kraju i upisali su senzacionalnu pobjedu koja ih je dovela samo na bod od Čanađijeve momčadi

ŠIBENIK: Rogić - Kvržić, Perić, Matić, Mesa - Đira, Čanađija, Hiroš - Dolček, Čop, Arai

GORICA: Banić - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Štiglec - Raspopović, Pršir - Ndoyckt, Fruk, Mitrović - Fućak

• +21
NK Šibenik - NK Gorica, SuperSport HNL, 14.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
29. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Gorica 0:4 (Bralić, 41') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Gorica 0:3 (Fruk, 18') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Gorica 0:2 (Ndoyckt, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Šibenik - Gorica 0:1 (Fruk, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 85’

Lijepa akcija Šibenika! Knežević je prekrasnom dugom loptom našao Araija koji je iz drugog plana ušao u šesnaesterac i pucao po golu, ali Banić je siguran

• 83’

Ovo je moglo biti opasno! Petković se sjurio u šesnaesterac i iz dobre pozicije je pucao po golu, ali lopta je otišla pored gola

• 75’

Pao je ritam igre, Šibenik dominira posjedom dok se Gorica organizirano brani i mirno privodi utakmicu kraju

• 69’

Kod Gorice, Petković je ušao umjesto Mitrovića

• 69’

Ozlijedio se Fućak, ide van, a umjesto njega ulazi Vujnović

• 64’

Šibenik je zabio gol, ali je poništen zbog zaleđa

• 59’

Nakon provjere VAR-a, gol je ipak poništen zbog zaleđa

• 57’

GOOOOOL!! Gorica nije stala u drugom poluvremenu i zabila je peti gol! Pršir je opet nakon slobodnog udarca našao Bralića u šesnaestercu koji je zabio za 5:0