Osijek je bolje ušao u utakmicu, hrabro su krenuli i stvorili su par ozbiljnih prilika. Pred kraj poluvremena sudac je prvobitno isključio Lovrića zbog simuliranja a nakon provjere VAR- dosuđen je kazneni udarac za Osijek, koji je Caktaš promašio. U nastavku nije bilo previše ozbiljnijih prilika, Osijek je pokazao veću inicijativu ali nisu uspjeli zabiti pogodak i obje momčadi će se morati zadovoljiti bodom

OSIJEK: Ivušić - Grgić, Lončar, Čeberko, Jurčević - Žaper, Nejašmić - Kleinheisler, Caktaš, Lovrić - Mierez

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Elez, Ferro, Melnjak - Fossati - Grgić, Krovinović, Sahiti - Livaja. N.Kalinić.

• +34
HT Prva liga, 29. kolo: Osijek - Hajduk, 3.4.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Žaper je napravio prekršaj i Jović mu je pokazao žuti karton

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 85’

Osijek odmah odgovara na drugoj strani! Bohar se sjurio u šesnaesterac, ali pucao je pored gola

• 84’

Lijepa akcija Hajduka! Biuk je proigrao Livaju, koji je ostavio loptu Melnjaku,ali branič Bijelih pucao preko gola

• 80’

Čeberko je zaradio žuti karton

• 74’

Dvije promjene i kod Hajduka, Katić mijenja ozlijeđenog Ferra, a Biuk ulazi umjesto Kalinića

• 72’

Dvostruka promjena kod Osijeka, Kleinheisler i Caktaš su ušli umjesto Fiolić i Bohara

• 70’

Opasna situacija pred golom Hajduka! Nakon ubačaja Lovrića, Kalinić nije najbolje uzeo loptu i to je zamalo Mierez iskoristio, ali golman Bijelih ipak nije dopustio tako jeftin pogodak

• 62’

Krovinović se fino driblingom oslobodio na udarac, ali lopta je otišla daleko preko gola