Odličan derbi se odigrao na Rujevici! Rijeka je povela odmah na početku utakmice golom Čerina. Dinamo se pokušavao vratiti u utakmicu ali domaćini su bolje izgledali na terenu. Pred kraj utakmice prvo je Emreli zabio prekrasan pogodak i pet minuta poslije Ademi je zabio za vodstvo, spektakularan preokret i krucijalna tri boda u borbi za naslov u HT Prvoj ligi

RIJEKA: Labrović - Velkovski, Krešić, Smolčić - Solano, Čerin, Selahi, Lepinjica, Ampem - Abass, Drmić

DINAMO: Livaković - Theophile, Šutalo, Lauritsen - Ristovski, Ademi, Mišić, Gojak, Bočkaj - Petković, Oršić

NK Rijeka - NK Dinamo 1:2 Ademi '86 Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
NK Rijeka - NK Dinamo 1:1 Emreli 79' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
NK Rijeka - NK Dinamo 1:0 Čerin 6' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +37
NK Rijeka - NK Dinamo, HT Prva liga, 10.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Crveni karton za Krešića! Branič Rijeke je pregrubo startao s laktom i nakon provjere VAR-a morat će napustiti teren

• 86’

GOOOOOOOL!!! Kakav preokret, nakon ubačaja Ademi se najbolje snašao i zabio za vodstvo Dinama

• 84’

Tolić je dobro pucao ali Labrović je još bolje reagirao i korner je za Dinamo

• 79’

GOOOL!! Nakon prekrasne akcije, Emreli je pucao s ruba šesnaesterca i hladno zabio za izjednačenje!

• 74’

Rijeka odmah odgovara na drugoj strani, Drmić se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca ali lopta je otišla pored gola

• 71’

Odlična prilika za Dinamo! Oršić je prekrasno proigrao Andrića koji je izašao sam pred golmana, ali Labrović još jednom fantastično brani

• 65’

Prva prava prilika za Dinamo u nastavku! Andrić je ubacio loptu za Bočkaja, koji je pucao malo pored gola

• 62’

Smoličić je zaradio žuti karton

• 61’

Odlična prilika za Rijeku! Drmić se sjurio u šesnaesterac i pucao je malo preko gola