• L.K.
  • Zadnja izmjena 05.11.2022 19:31
  • Objavljeno 05.11.2022 u 16:01
Hajduk je odlično krenuo u utakmicu i to su okrunili golom Sahitija u 10. minuti. Osijek nije dobro izgledao na terenu, ali ipak su uspjeli izjednačiti u zadnjim sekundama poluvremena preko Leovca. U nastavku Bijeli su dominirali cijelo vrijeme i zasluženo su zabili golove preko Livaje (69') i Mlakara (79') za konačnih 3:1

HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Simić, Melnjak - Krovinović, Grgić, Vuković - Sahiti, Livaja, Čolina

OSIJEK: Ivušić - Gržan, Barišić, Bralić, Leovac - Žaper, Nejašmić - Kleiheisler, Jugović, Caktaš - Mierez

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
Hajduk - Osijek, 16. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 79’

GOOOOL!! Hajduk je povećao vodstvo! Mlakar je zabio za 3:1

• 74’

Hajduk dominira cijelo drugo poluvrijeme! Sahiti se sjurio i izašao je sam pred golmana, ali Ivušić je odlično reagirao

• 69’

GOOOOOL!! Livaja je siguran s bijele točke i Hajduk vodi 2:1!

• 69’

Kazneni udarac za Hajduk!

• 67’

VAR provjerava mogući penal za Hajduk zbog igranja rukom Barišića!

• 56’

Karoglan mijenja, izlazi Vuković, ulazi Fossati

• 54’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja je ostavio loptu Sahitiju koji se sjurio solidno pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla pored gola