SVAKOME PO BOD

Derbi Intera i Juvea završio 'miroljubivo'

14.09.2013 u 22:22

U velikom derbiju u sklopu 3. kola talijanske Serije A nogometaši Intera i Juventusa odigrali su na San Siru neodlučeno 1-1…

Ključne su se stvari u sudaru dva velikana dogodile u posljednjih 20 minuta. U 73. minuti je 'nerazzurre' u vodstvo doveo Mauro Icardi (20) koji je ljetos stigao iz Sampdorije. Mladić koji je ponikao u Barceloninoj akademiji u igru je ušao samo pet minuta ranije umjesto Saphira Taidera, a potom je iskoristio proigravanje Ricarda Alvareza nakon što je Giorgio Chiellini izgubio loptu na sredini terena. Zanimljivo, Icardiju je to četvrti gol u posljednja tri dvoboja protiv Juventusa.

Interovo je vodstvo, međutim, trajalo samo dvije minute, a za goste je izjednačio Arturo Vidal poslije asistencije Kwadwa Asamoaha.

Naš Mateo Kovačić je ušao u igru u 81. minuti umjesto Alvareza.

Inter - Juventus 1:1