Većinu prvog poluvremena nije bilo previše uzbuđenja i momčadi nisu stvorili pravu priliku sve do 43. minute kada je Ekong zabio za vodstvo Istre. U nastavku Osijek je pokazao više inicijative, ali nije uspio postići pogodak i Tramezzani je u svojem debi upisao velika tri boda

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Majstorović, Marešić, Devetak - Petrusenko, Blagojević, Čuić - Ekong, Vuk, Erceg

OSIJEK: Malenica - Guedes, Duarte, Brlek, Jurišić - Nejašmić, Prekodravac, Pušić - Omerović, Lovrić - Alamsi

22. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Osijek 1:0 (Ekong, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Prijeti Osijek! Cokaj je uletio u šesnaesterac iz drugog plana i pucao je po golu, ali Majkić je siguran

• 80’

Osijeka napada i traži gol za izjednačenje, ali Istra se organizirano brani i sve je bliže velikoj pobjedi

• 65’

Čuić je dobio žuti karton zbog prigovora

• 61’

Nova zamjena kod Osijeka, Cokaj je ušao umjesto Guedesa

• 60’

Lisica je ušao umjesto Ekonga

• 58’

Osijek pokazuje više inicijative, ali slab je ritam utakmice u nastavku i nema prilika