REBIĆ ASISTENT

Debakl Halilovićevog HSV-a, Kovaču impresivna pobjeda

17.09.2016 u 21:19

U 3. kolu Bundeslige Bayern i Borussia Dortmund upisali su sigurne pobjede, dok je Alen Halilović igrao posljednjih 20 minuta u visokom porazu HSV-a protiv Leipziga, a Eintracht Nike Kovača kod kuće je pobijedio Bayer Leverkusen...

Subotnje utakmice Bundeslige ponudile su sigurne pobjede najvećih favorita. Bayern je kod kuće igrao protiv Ingolstadta i trijumfirao rezultatom 3:1, uz peti pogodak sezone Roberta Lewandowskog.

Ancelottijeva momčad ostala je tako stopostotna, a pobjedu je zabilježio i najveći rival. Nakon gaženja poljske Legije u Ligi prvaka, Borussia Dortmund kod kuće je s čak 6:0 svladala i Darmstadt, uz dva gola Castra i jednog Amerikanca hrvatskog podrijetla Christiana Pulišića.

Alen Halilović i dalje je na klupi za rezerve kod trenera Labbadije. HSV je doživio katastrofalni poraz kod kuće od Leipziga 0:4, a naš je mladi veznjak igrao zadnjih 20 minuta.

Puno više razloga za zadovoljstvo ima Niko Kovač čiji je Eintracht kod kuće pobijedio Bayer rezultatom 2:1, uz golove Meiera i Fabiana te asistenciju Ante Rebića. Klub iz Frankfurta se tako popeo na šesto mjesto ljestvice.

Hoffenheim je odigrao 0:0 s Wolfsburgom, a Andrej Kramarić započeo je utakmicu i igrao do 66. minute.