ljubimac nottinghama

Dan iz snova za bivšu zvijezdu Dinama; ušao s klupe i zabio za vrijednu domaću pobjedu

11.08.2018 u 22:11

Hilal Soudani u subotu je odigrao drugu službenu utakmici za svoj Nottingham Forest. Debitirao je u utorak 7. kolovoza u remiju 1:1 Foresta i WBA, a večeras je protiv Readinga - zabljesnuo! Zabio je za pobjedu 1:0

Hilal Soudani zabio je svoj prvi gol za novu momčad. Ovog je ljeta alžirski napadač, najbolji stranac koji je ikad igrao za zagrebački Dinamo, napustio Maksimir i ostvario životni san da zaigra u engleskoj.

Potpisao je za drugoligaša (Championship) Nottingham Forest te u svojem drugom nastupu zabio gol! U prvoj utakmici nije bio u sastavu, u drugoj je dobio pet minuta same završnice, a sada je protiv Readinga ušao u 56. minuti, da bi u 68. zabio za pobjedu 1:0 svojeg Foresta!

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube