Momčad Valdasa Dambrauskasa je odigrala odličnu utakmicu i razbili su Goricu. Ferro je imao debi iz snova, zabio je pogodak odmah na početku utakmice a Livaja je pred kraj poluvremena povećao vodstvo. U nastavku je Hajduk samo potvrdio pobjedu golovima Livaje i Mlakara. Bijeli su s ovom pobjedom uzeli bitna tri boda i san o naslovu traje i dalje

GORICA: Kotarski - Mitrović, Steenvoorden, Krizmanić, Keita, Babec, Suk, Delfi, Kalik, Lovrić, Dieye

HAJDUK: Kalinić - Katić, Elez, Ferro - Lovrencsics, Grgić, Atanasov, Krovinović, Melnjak - Livaja, Mlakar

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
  • +15
Gorica - Hajduk (22. kolo HT Prve lige) Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 83’

GOOOOOOL!! Još jedan pogodak Marke Livaje i Hajduk vodi 4:0

• 80’

Livaja je dobro pucao iz slobodnog udarca i lopta je prohujala pored gola

• 74’

Steenvoorden je dobio žuti karton

• 69’

Lovrić je pucao iz slobodnog udarca, iz velike udaljenosti, ali Kalinić je siguran i bit će lopta za Hajduk

• 62’

Pršir mijenja Kalika

• 57’

GOOOOOOL!! Mlakar je zabio pogodak i nakon asistencije VAR-a gol je priznat, Hajduk vodi 3:0

• 49’

Odlična prilika za Goricu! Lovrić se sjurio u šesnaesterac i pucao po golu, ali Kalinić dobro reagira i bit će korner za domaćina

• 47’

Lovrić je pucao s ruba šesnaesterca, ali obrana je dobro reagirala i blokirala udarac