NHL

Dallas Starsi bolji od Colorado Avalanchea

05.11.2011 u 11:05

Krilo Dallasa Loui Eriksson zabio je svoj drugi gol na utakmici u produžetku i donio pobjedu od 7:6 Starsima nad Colorado Avalanche u petak u American Airlines Centru.

Obje su ekipe izgubile prednost od va dgola i rezultat je u četiri navrata u utakmici bio izjednačen. Matt Duchene je postigao hat trick za Avalanche, i njegov treći gol donio je Coloradu vodstvo od 6:5 na sredini zadnje trećine.

Jamie Benn, koji je zabio četiri gola, izjadnačio je četiri minute prije kraja i asisitirao je za Erikssonov pobjednički pogodak.

Colorado je došao do vodstva 2:0 u prvoj trećini, ali zahvaljujući prekršajima u drugoj trećini Starsi su zabili četiir gola zaredom, od kojih su tri bila u powerplayu.

Duchene i Paul Stastny su 'vratili Avalanche u igru' prije kraja druge trećine i zadnja je počela s rezultatom 4:4.

Rani pogodak na početku zadnje trećine Daniela Winnika odveo je Avalanche u vodstvo prije nego je Eric Nystrom postigao četvrti powerplay pogodak za Starse četiri minute kasnije.