Nakon impresivnih pobjeda protiv Nigerije i Argentine hrvatska nogometna reprezentacija u Rostovu na Donu nadigrala je sa 2:1 Island

Sastav Hrvatske: Kalinić - Pivarić, Ćaleta-Car, Ćorluka, Jedvaj - Badelj, Kovačić, Modrić - Pjaca, Kramarić, Perišić

Sastav Islanda: Halldorsson - Saevarsson, Ingason, Sigurdson, Magnusson - Gunnarsson, Hallfredsson, Gudmundsson, Sigurdsson, Bjarnason - Finnbogason

SP u nogometu, skupina D:

Hrvatska - Island 1:1 (Badelj 53' / Sigurdsson 73'-11m)

Nigerija - Argentina 1:2 (Moses 49'-11m / Messi 14', Rojo 87')

• +37
SP 2018., skupina D: Hrvatska - Island Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 90’

Završena je utakmica. Nova pobjeda Hrvatske

• 90’

GOOOOOOOOOOOOL! Ivan Perišić zabija jako lijep gol lijevom nogom za 2:1 nakon sjajnog proigravanja Badelja, igrača utakmice

• 87’

GOL! Argentina je zabila za 2:1 (Rojo). Bili su korak do ispadanja

• 85’

Ivan Perišić sjajno puca iz slobodnog udarca s 25 metara, ali lopta je otišla preko gola

• 81’

Rakitić je ušao u igru umjesto Kovačića

• 76’

GOOOL! Sigurdsson zabija s 11m za 1:1. Kalinić u jednu, lopta u drugu stranu

• 75’

Kazneni udarac za Island. Lovren je igrao rukom.

• 74’

Pivarić puca izvana, ali lopta odlazi pored gola. Blizu je bio i Kramarić

• 73’

Bjarnason zamalo zabija za 1:1. Lopta mu je krivo odskočila, Kalinić je već bio savladan

• 67’

Kramarić je okušao svoj udarac izvana lijevom nogom, ali loptu je netko skrenuo u korner