Hrvatska nogometna reprezentacija na stadionu Lužnjiki u Moskvi nadiigrala je Englesku 2:1 nakon produžetka te je tako izborila finale Svjetskog prvenstva. Rezultat za povijest!

Sastav Hrvatske: Subašić - Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinić – Modrić, Brozović, Rakitić - Perišić, Rebić – Mandžukić

Sastav Engleske: Pickford - Walker, Stones, Maguire - Trippier, Young - Henderson, Dele Alli, Lingard - Sterling, Kane

SP 2018, polufinale:

Hrvatska - Engleska 2:1 (Perišić 68', Mandžukić 109' / Trippier 5') - produžetak

• +34
SP u nogometu, polufinale: Hrvatska - Engleska Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 120’

Završena je utakmica. HRVATSKA JE U FINALU SVJETSKOG PRVENSTVA! Nedjelja, 15. srpnja! Protivnik nam je Francuska

• 120’

Počelo je odbrojavanje do kraja. Naši odugovlače kako bi prošlo što više vremena

• 120’

Kramarić zamalo zabija za 3:1. Sjajna šansa. Igrat će se još četiri duuuuge minute

• 118’

Zamjena igrača kod Hrvatske; izlazi Modrić, u igri je Badelj

• 116’

Zamjena igrača kod Hrvatske; izlazi Mandžukić, u igri je Ćorluka

• 109’

GOOOOOL! Mandžukić zabija lijevom nogom za 2:1, asistirao mu je igrač utakmice Ivan Perišić!!! Hrvatsku od finala dijeli još deset minuta. Kakva ludnica u Moskvi

• 108’

Kakva šansa! Rakitić je lukavo izveo korner do Brozovića koji puca preko gola

• 106’

Zamjena strana. Još nas 15 minuta dijeli do kraja ove drame. Hoćemo li opet gledati penale?

• 105’

Kakva šansa Mandžukića! Perišić ubacuje s lijeve strane i s pet metara Mandžukić puca, ali Pickford brani. Došlo je i do kontakta, Mandžo je dobio udarac.