DVA AUTOGOLA

Čudesnom obranom Handanović spasio Inter velikog kiksa

16.01.2016 u 17:31

U prvoj utakmici 20. kola Talijanske lige Atalanta i Inter su u Bergamu odigrali 1:1, pa je Inter propustio priliku zasjestina vrh ljestvice Serie A

Oba pogotka na utakmici su bila autogolovi i oba su pala u prvih 25 minuta. Prvo je u 18. minuti igrač Intera Jeison Murillo pogodio vlastitu mrežu, a uzvratio mu je u 25. minuti branič domaćina Rafael Toloi.

Unatoč brojnim prilikama, Inter nije uspio doći do pobjede koja bi mu donijela vrh. No, Interovi igrači su promašivali, ali potez dana pripao je njihovom golmanu Samiru Handanoviću, koji je u 61. minuti skokom i čudesnom obranom spriječio pogodak domaćina.

Kod gostiju je Marcelo Brozović odigrao cijelu utakmicu, a Ivan Perišić je ušao u 58. minuti.