SJAJNA UTAKMICA

Čudesni preokret Kovačićevog Intera na Siciliji!

03.03.2013 u 17:34

Nogometaši milanskog Intera osladili su se 3:2 pobjedom na gostovanju kod Catanije u 27. kolu Serije A iako su gubili 2:0

Gonzalo Bergessio u 7. i Giovanni Marchese u 19. minuti doveli su Cataniju u rano vodstvo koje je na semaforu stajalo sve do drugog poluvremena. U 52. minuti za 'nerazzurre' je smanjio Ricardo Alvarez, a potom je dvama golovima puni preokret milanskom sastavu donio argentinski napadač Rodrigo Palacio

Gol za 2-2 zabio je glavom na asistenciju Alvara Pereire, a gol za 3-2 u drugoj minuti sudačke nadoknade iz neposredne blizine nakon asistencije Estebana Cambiassa.

Trener Intera Andrea Starmaccioni u ovom je susretu pogodio s izmjenama budući da je Palacija uveo na poluvremenu, a asistenta kod pobjedničkog gola Cambiassa u 77. minuti. Palaciju su golovi bili osmi i deveti ovosezonski u utakmici u kojoj Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Atalanta Marka Livaje i Igora Budana slavila je na gostovanju kod Siene 2-0, a oba je gola zabio Giacomo Bonaventura. Livaja je igrao do 70. minute, dok Budan nije sudjelovao u pobjedi svoje momčadi.

Pescara Ante Vukušića na domaćem je travnjaku poražena od Udinesea 1-0, a jedini je gol na susretu vrijedan tri boda zabio Antonio Di Natale već u osmoj minuti. Hrvatski napadač Ante Vukušić čitav je susret prosjedio na klupi za pričuve.

Fiorentina je na svom Artemio Franchiju sa 2-1 slavila protiv Chieva i tako došla do 10. domaće pobjede u 14. susretu. Gol vrijedan tri boda za "viole" je zabio Marcelo Larrondo u 78. minuti glavom iz neposredne blizine nakon asistencije Luce Tonija. Argentincu je postignuti gol bio premijerni ove sezone u Seriji A.