ŠESTI SPUST SEZONE

Cuche osvojio Garmisch, Natko tek na 45. mjestu

28.01.2012 u 13:51

Natko Zrnčić-Dim krenuo je sa startnim brojem 43. i završio je na 45. mjestu sa jednom sekundom i 89 stotinki zaostatka za pobjednikom, Diderom Cucheom

Bez Ivice u spustu

Kostelić je i prije početka sezone najavaio da će propustiti spust u Garmischu, ali će u nedjelju voziti superveleslalom. U ukupnom poretku Kostelić ima 905 bodova, Marcel Hirscher 825, a Feuz sa novih samo 8 bodova drži treće mjesto s 673 boda.
Hina

Švicarac Didier Cuche (37) pobjednik je šestog spusta sezone u Svjetskom kupu skijaša voženog u njemačkom Gamisch-Partenkirchenu. Jedini hrvatski predstavnik u utrci Natko Zrnčić-Dim završio je na 45. mjestu...

Cuche je stazu Kandahar dugu 1890 metara prošao u vremenu 1:09.10. Drugo mjesto sa 27 stotinki zaostatka osvojio je Kanađanin Erik Guay, a treće Austrijanac Hannes Reichelt s 30 stotinki zaostatka. Četvrto mjesto sa 39 stotinki slabijim vremenom od Cuchea podijelili su Slovenac Andrej Šporn i Talijan Christof Innerhofer.

Natko Zrnčić-Dim krenuo je sa startnim brojem 43. i završio je na 45. mjestu sa jednom sekundom i 89 stotinki zaostatka za pobjednikom.

Za Cuchea je ovo 20. pobjeda u Svjetskom kupu u karijeri i 12. u spustu, a njome je preuzeo vodstvo u toj disciplini ispred sunarodnjaka Beata Feuza. Sve tri ovosezonske ostvario je u spustu, a slavio je u Lake Louiseu i Kitzbühelu.