ŠOKANTAN PORAZ

Crottenhamu ne ide bez Hrvata

28.08.2010 u 22:45

Luka Modrić je ozlijeđen, Vedran Ćorluka također, Stipe Pletikosa još se privikava na život na White Hart Laneu, a igrao je samo Niko Kranjčar i to polovicu drugog poluvremena. Tottenhamu definitivno ne ide bez Hrvata u momčadi

Tottenham Hotspur, u kojemu od subote igraju četvorica hrvatskih reprezentativaca, doživio je iznenađujući 0:1 domaći poraz od Wigan Athletica u susretu 3. kola engleskog nogometnog prvenstva. Tottenham je u srijedu osigurao nastup u Ligi prvaka, a samo tri dana potom izgubio je od momčadi koja je u prva dva kola upisala dva visoka poraza uz razliku pogodaka 0:10.

Strijelac jedinog gola na White Hart Laneu bio je Rodallega u 80. minuti.

Od hrvatskih igrača igrao je samo Niko Kranjčar i to drugo poluvrijeme. Luka Modrić nije kandidirao za nastup zbog ozljede prepona, Stipe Pletikosa je tek u subotu postao članom Tottenhama, dok je Vedran Ćorluka u posljednji trenutak ispao iz kruga kandidata za nastup, također zbog lakše ozljede 'zarađene' tijekom prošlotjednog susreta kvalifikacija Lige prvaka sa švicarskim Young Boysima.