Logo (1)

UDARIO PO SVOJIMA

Crnogorski reprezentativac nije skrivao ljutnju; za poraz od Hrvata okrivio - sebičnost

• D. S.
  • Zadnja izmjena 09.01.2020 23:04
  • Objavljeno 09.01.2020 u 23:04

Crna Gora nije uspjela iznenaditi Hrvatsku na otvaranju rukometnog Eura (21:27), a u redovima poražene reprezentacije posebno je bio ljut Marko Lasica

Lijevo krilo crnogorske reprezentacije nije skrivalo razočaranje te se okomio na suigrače.

'Prvo poluvrijeme je bilo sjajno, konačno smo ispoštovali dogovor iz svlačionice. U nastavku smo radili sve ono što nije trebalo - igrali smo pojedinačno, sebično, gledali tko će više zabiti golova, a ne hoćemo li pobijediti. Zbog toga je rezultat ovakav', rekao je Lasica te nastavio u istom tonu.

'Svi hoćemo biti heroji, ali mi možemo funkcionirati smao kao momčad, kao što jesmo u pr vom. poluvremenu. Drugo je pokazalo sve što ne valja.'

• +19
Hrvatska - Crna Gora, skupina A, 1. kolo, Euro 2020. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Vratar Nebojša Simić nije bio toliko kritičan.

'Dobro smo izgledali u poluvremenu poluvremenu, borili se, ali onda smo pali. Ne mogu reći da se nismo borili i u nastavku, ali je presudio Duvnjak na prednjem, mnogo je lopti oduzeo. Napad je bio bez rješenja, Hrvati su postigli golove iz kontri i odvojili se, poslije je sve riješio moj suigrač Marić sa pozicije pivota. Nisam, nezadovoljan, ovo je mnogo jači protivnik od nas. Pokazali smo zube, ako ćemo ovako igrati, mislim da ćemo proći u drugi krug. Želja mi je da se uvijek ovako borimo.'

• +16
Navijači na rukometnom Euru, skupina A Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL