ČAČIĆ TRAŽI OPTIMIZAM

Čop: Da smo izdržali barem deset minuta

03.10.2012 u 23:09

Dinamo je u Kijevu upisao i osmi uzastopni poraz u Ligi prvaka s minimalno dva pogotka razlike, a nakon pobjede domaćina 2:0 u hrvatskim su redovima žalili za početnom pogreškom

Kijevljani su poveli već u trećoj minuti i plan tr

nera Čačića morao je na 'reviziju'.

'Neočekivano rano smo primili taj gol i srušila se kompletna koncepcija koju smo planirali. Tražili smo dobar blok kroz gustu sredinu, i mogu biti zadovoljan što se u ostatku dvoboja nismo raspali', kazao je Ante Čačić za HTV.

'U nastavku smo uspostavili korektnu igru, ali nismo uspjeli zabiti iz stvorenih situacija i to nam je nova škola. Razlika u kvaliteti je očita i čestitam domaćinu na dobrom rezultatu', završio je trener koji je zaštitio vratara Kelavu riječima:

'Potencira se njegova igra nogom, a ne znam zašto mu je uopće poslana takva lopta na krivu, desnu, nogu. Ne bih na njega svaljivao krivicu.'

Duje Čop je ušao u nastavku i unio dozu živosti u igru hrvatskog prvaka.

'Da, treću utakmicu u nizu smo primili brzi gol i ne znam gdje nam nestane koncentracija u ranim fazama. To nam je potpuno poremetilo taktiku... Da smo izdržali barem deset minuta vjerujem da bi puno bolje parirali', smatra splitski napadač.

Uključite se u raspravu na portalu tribina.hr: kako ste vidjeli utakmicu? Što je presudilo? Jesmo li gledali staru priču?