Čilić dotukao Edmunda i čeka u finalu Melbournea Federera ili Chunga

• Zadnja izmjena 25.01.2018 11:55
  • Objavljeno 25.01.2018 u 09:48
tportal
Izvor: Reuters / Autor: THOMAS PETER
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić u Melbourneu je ovog četvrtka u polufinalu svladao Kylea Edmunda rezultatom 6:2, 7:6(4), 6:2 i tako po treći put u karijeri izborio ulazak u finale Grand Slam turnira...
  • +18
Australian Open, polufinale: Čilić - Edmund Izvor: Reuters / Autor: TORU HANAI
  • 11:55

Gotovo je! Marin je u finalu nakon pobjede 6:2, 7:6(4), 6:2 protiv Edmunda!

• 11:52

Čilić je još jednom oduzeo servis i servirat će za pobjedu! 5:2.

• 11:42

Imao je Marin 'break' priliku potpuno dotući protivnika, ali propustio ju je, no i dalje sigurno vodi. 3:2.

• 11:27

Marin ima 'break' i na početku trećeg seta! Oduzeo je servis Edmundu kod rezultata 1:1 i sada mu preostaje samo dovršiti posao!

tportal
  • 11:17

Čilić je dobio i drugi set! Dva 'mini-breaka' bila su dovoljna za slomiti Britanca i Marin je sa 7:4 dobio drugu dionicu igre i došao do ogromne prednosti u ovom meču

• 11:08

Edmund se uz mnogo muke dokopao 'tie-breaka'. 6:6.

• 11:02

Čilić je došao do 30:30, ali ne i set lopte! Nastavlja pak dobro servirati i vodi 6:5 u drugom setu. Bliži se odluka...

• 10:54

Edmund igra bolje otkad se naljutio na suca i Marin mora biti oprezan! Sad je spasio 0:30 na svoj servis i vodi 5:4, pritisak je opet na Britancu

• 10:45

Nema i dalje oduzetih servisa u drugom setu. 4:3.

• 10:40

Meč je nastavljen nakon dolaska supervizora, a Marin je uspio smiriti oluju ljutitog Britanca koji je pogodio nekoliko snažnih udaraca! Servisima je osigurao 3:2.