VUKOVI RASTURAJU

Cibona uvjerljiva, trener Mulaomerović presretan

30.10.2016 u 11:38

Košarkaši Cibone su u 7. kolu regionalne ABA lige u Zagrebu svladali beogradski FMP 87:68 i stigli do šeste pobjede u sedam utakmica

Utakmica je praktički bila gotova već nakon prvih 10 minuta, nakon kojih je Cibona već imala velikih 17 koševa prednosti (29:12), a ta je prednost rasla sve do plus 36 krajem treće četvrtine (71:35).

U posljednjih 10 minuta priliku su dobili igrači koji manje igraju u sastavu Cibone, a oni je nisu iskoristili jer su dopustili gostima da smanje zaostatak na konačnih 19 razlike (87:68).

Ante Toni Žižić s 19 koševa i 10 skokova, Nik Slavica s 15 koševa i 13 skokova, te Željko Šakić s 14 koševa, 7 skokova predvodili su 'cibose', dok je Dušan Kutlešić ubacio 17 koševa za FMP.

Trener Cibone Damir Mulaomerović nije skrivao zadovoljstvo nakon pobjede.
'Možemo biti zadovoljni rezultatom i igrom do posljednje četvrtine. Razgovarali smo o tome da svi moraju igrati najbolje što mogu bez obzira na rezultat', rekao je Mulaomerović i istaknuo svoje košarkaše:
Šakić dominira u skoku i asistencijama, ma u svakom segmentu igre, zaista ga je užitak gledati. Slavicu moram pohvaliti zbog vrhunskog intenziteta u svim segmentima, samopouzdanje mu raste i bit će još ovakvih i boljih utakmica.'