NEVJEROJATNO

Cibona nastavila svoju europsku katastrofu!

30.10.2013 u 19:37

Košarkaši Cibone stigli su do 26. uzastopnog poraza u europskim natjecanjima. Izgubili su ovaj put od Artland Dragonsa kod kuće, rezultatom 77:87

Bio je to dvoboj dvije ekipe koje u prva dva kola Eurokupa nisu okusile slast pobjede. Cibona je prema kladionicama bila značajni favorit, ali umjesto slavlja, doživjela je u Draženovom domu još jednu europsku pljusku te tako nastavila crni niz koji ju čini najgorom momčadi Europe u posljednje četiri godine.

Gosti iz Njemačke već su do poluvremena stigli do ogromne prednosti +17 (51:34), koju su zatim rutinski održali u trećoj četvrtini, da bi u posljednjoj Cibosi krenuli serijom 10:0, vratili se na -7, ali nije bilo snage za potpuni preokret.

U redovima Cibone najbolji je bio Dario Šarić s 20 koševa i pet skokova, kod gostiju Anthony King s 19 koševa.

Cibona će svoj nevjerojatan gubitnički niz pokušati prekinuti već sljedeći tjedan na gostovanju kod belgijskog Oostendea.