18.03.2014 u 20:22

• +10

Chelsea - Galatasaray

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Na samom početku utakmice Mourinho je pokazao da ne misli igrati defanzivno, a Eto'o doveo Chelsea u vodstvo. U Madridu, Real odrađuje posao za Ronalda, koji je sada samo tri gola udaljen od Messijeva rekorda

Real Madrid - Schalke 3:1 (Ronaldo 22, 74', Morata 75', Hoogland 31')
Chelsea - Galatasaray 2:0 (Eto'o 4', Cahill 42')

KRAJ! REAL I CHELSEA SU PROŠLI DALJE
Chelsea - Galatasaray 2:0
84' Azpilicueta prijeti, ali ništa od svega
81' - Oscar odlično gađa, ali Muslera brani krajnjim naporom
Real Madrid - Schalke 3:1
77' - potpuna dominacija 'kraljeva', mogao je Ronaldo zabiti i treći pogodak, no vratnica se ispriječila

75' gool u Madridu! Potop Schalkea, strijelac za Real je Morata
Real Madrid - Schalke 2:1
74' - gool u Madridu! Real je poveo golom Ronalda!

70' - Lampard je oprobao šut
70' - ulazimo u posljednjih 20 minuta. Prema prikazanom jasno je kako će Real i Chelsea proći dalje
65'- Lampard puca glavom s 11 metara, ali ravno u ruke Musleri
Real Madrid - Schalke 1:1
55'- Isco puca poprilično dobro, ali Fahrman još bolje brani
50'- Willian puca s ruba 16-erca, ali Muslera vrlo dobro brani
46'- počela su druga poluvremena, 45 minuta nogometne poslastice

45'- završila su oba poluvremena. Galatasaray je pred teškim zadatkom jer mora postići dva gola i pritom ne primiti, dok je Real Madrid sve riješio u prvom susretu.

42'- GOLLLLLLLLLL! Gary Cahill pogađa s jednog metra, nakon što je Muslera obranio udarac glavom Terryja
Real Madrid - Schlke 1:1
Sjajna prilika za Huntelaara, ali nema drugog pogotka za Schalke
Chelsea - Galatasaray 1:0
33'- nakon slobodnjaka Lamparda, Terry puca iz voleja, ali malo iznad gola

31'- GOLLLLLLLLLLLLLL! Hoogland postiže gol za Nijemce... barem za čast. To je prvi gol Hooglanda nakon tri i pol godine. Pozornica ne može biti veća
Real Madrid - Schalke 1:0
28'- Alvaro Morata pokazuje zašto nije Ronaldo! Iz slične situacije, nakon Baleova dodavanja, on promašuje cijeli gol

22'- GOLLLLLLLL! Cristiano Ronaldo pogađa za prednost Real Madrida na asistenciju Balea
Chelsea-Galatasaray 1:0
22'- dobra prilika za Lamparda, ali veznjak puca preko gola
Real Madrid-Schalke 0:0
16'- prva prilika na utakmici. Branič Ramos puca glavom nakon centaršuta Alonsa, ali je neprecizan
11'- Eto'o napravio dar-mar u obrani Galate, njegov ubačaj ipak blokirali braniči
8'- iz igre izašao mladi Jesse, ušao Bale

4'- GOLLLLLLL! Samuel Eto'o poentirao je nakon odlične asistencije Oscara!
0'- počele su obje utakmice. Nakon 90 ili 120 minuta dobit ćemo petog i šestog sudionika četvrtfinala

Chelsea: Cech, Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta, Lampard, Willian, Ramires, Hazard, Oscar, Eto'o.
Galatasaray: Muslera, Eboue, Chedjou, Kaja, Telles, Sneijder, Melo, Inan, Kurtulus, Drogba, Yilmaz.

Luke Modrića nema niti na klupi Real Madrida, Ancelotti ga odmara za Clasico.

Kada su se prije tri tjedna Chelsea i Galata sudarili u Istanbulu, gosti su došli u vodstvo pogotkom Fernanda Torresa na samom početku susreta. U drugom je poluvremenu uzvratio Kameruna Chedjou, te je do kraja ostalo 1:1.

S druge strane, Real Madrid je riješio sve dvojbe već u prvom susretu, pošto su slavili na gostovanju kod Schalkea s visokih 6:1, a po dva su pogotka postigli Benzema, Cristiano Ronaldo i Bale. Za domaće je u sučevoj nadoknadi vremena počasni pogodak postigao Huntelaar.