ŠOK U MADRIDU

Casillas: Pogriješili smo što smo čuvali rezultat

26.04.2012 u 00:18

Madridski Real posustao je u polufinalu Lige prvaka, baš kao i prošle godine. Iako su ih mnogi smatrali favoritom u uzvrtnom dvoboju, Real je igrao dobro tek 20-tak minuta, a onda se opustio a potom i potonuo pred naletima Bayerna

Veliko je razočaranje, sasvim očekivano, vladalo u redovima Real Madrida nakon ispadanja u polufinalu Lige prvaka…

Nakon osnovnih 90 minuta i produžetka Madriđani su u uzvratnom dvoboju protiv Bayerna na svome Santiago Bernabeuu slavili s 2:1, istim rezultatom kojim je završila i utakmica u Münchenu, što je značilo da će finalista odlučiti jedanaesterci. A tu se njemački klub pokazao s(p)retnijim.

'Zahvaljujem navijačima na podršci. Ovo je udarac, ali znali smo da su penali lutrija. Neće biti lako ustati, ali sada moramo misliti na prvenstvo i čestitati Bayernu na prolazu. Igrali smo dobro i imali opcija. Pogriješili smo što smo kod 2:0 išli čuvati rezultat', kazao je u prvoj izjavi nakon utakmice vratar i kapetan Reala Iker Casillas