najjači kad je najvažnije

Bruno Petković imao je nakon povijesne pobjede protiv Škota jasnu poruku za sve u Hrvatskoj: Bilo je dosta negativne energije oko nas...

• Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 22.06.2021 23:46
  • Objavljeno 22.06.2021 u 23:46

Odigrao je Bruno Petković sjajnih 70 minuta utakmice protiv Škotske. Lavovski se borio s grubim škotskim stoperima i na kraju se isplatilo, Hrvatska je slavila 3:1 i izborila osminu finala Europskog nogometnog prvenstva

'Bila je ovo odlična utakmica', rekao je Bruno Petković koji je utakmicu sa Škotskom započeo od prve minute u samoj špici napada.

Znali smo svi da neće biti lako, dugo smo lomili čvrste i borbene Škote koje smo po prvi put pobijedili.

'Možda se malo zakompliciralo kad smo primili gol, ali igrali smo lijep nogomet s dosta prilika i mislim da možemo biti ponosni', analizirao je utakmicu Petković te otkrio što se događalo u našoj svlačionici na poluvremenu utakmice:

• +66
Hrvatska - Škotska, 3. kolo, Euro 2021. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

'Izbornik nam je na poluvremenu u svlačionici rekao da nastavimo tako igrati. Nastavili smo u istom ritmu i stigli do pobjede na kraju.'

Za kraj je Bruno Petković imao poruku za sve navijače...

'Hvala svim navijačima koji su došli. Bilo je dosta negativne energije oko nas, ali još ima ljudi koji u nas vjeruju...', zaključio je napadač 'vatrenih' Bruno Petković.