U srijedu su se igrale nove utakmice trećeg kola Lige prvaka. Inter je u Milanu slavio protiv Borussije Dortmund, Liverpool je bio uvjerljiv protiv Genka, Napoli pobijedio Salzburg, a Lille u nadoknadi izjednačio protiv Valencije...

Inter Milano: Handanovič - Godin, De Vrij, Škriniar - Candreva, Barella, Brozović, Gagliardini, Asamoah - Lukaku, Lautaro

Borussia Dortmund: Burki - Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz - Delaney, Witsel - Sancho, Hazard, Weigl - Brandt

Genk - Liverpool 1:4, Salzburg - Napoli 2:3, Slavia Prag - Barcelona 1:2, Leipzig - Zenit 2:1, Benfica - Lyon 2:1, Ajax - Chelsea 0:1, Lille - Valencia 1:1

• +9
Inter Milan - Borussia Dortmund Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI
  • +8
Ajax - Chelsea Izvor: EPA / Autor: ANP SPORT / Maurice van Steen
  • 90’

Kraj svih utakmica

• 90’

Lille je izjednačio protiv Valencije u petoj minuti nadoknade. Gol se provjeravao, pa je utakmica na kraju produžena devet minuta

• 90’

Kraj utakmice u Milanu. Inter je osvojio tri boda

• 89’

Liverpool uvjerljivo vodi protiv Genka. 1:4 pri kraju utakmice

• 89’

GOOOL! Candreva je, nakon Brozovićeve asistencije, završio kontru Intera. Sada je sve jasno u Milanu

• 85’

Nova brza kacija Intera. Lautaro Martinez je pucao iz kaznenog prostora, Burki brani

• 84’

Promjena u Borussiji. Izlazi Hazard, ulazi Guerreiro

• 82’

Nema gola! Lautaro Martinez je izveo kazneni udarac, Burki brani. Na odbijenu loptu je dotrčao Esposito, no promašio je udarac