Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Rijeka je u četvrtfinalu Hrvatskog kupa pobijedila Hajduk u utakmici koja će ostati zlatnim slovima zapisana u povijesti hrvatskog klupskog nogometa.
Gledali smo neviđenu dramu na Rujevici. Hajduk je otvorio utakmicu bolje i poveo preko Rokasa Pukštasa, a kasnije mu je i poništen gol Ante Rebića. Rijeka je zatim izjednačila preko Tiaga Dantasa koji je zabio iz penala, a utakmica se zbog prekida neviđeno razvukla.
Hajduk je u 94. došao do vodstva preko Roka Brajkovića i zaista se činilo da je to - to. Međutim, tek tada je krenuo show. Ron Raci skrivio je penal, a Toni Fruk ga promašio, samo da bi pospremio odbijanac. Produžeci su kucali na vrata, a onda je doslovno u narednom napadu Gabriel Rukavina niotkuda zabio gol za 3-2, prolazak u polufinale i neviđeno slavlje tribina.
Nakon utakmice strijelac Brajković dao je izjavu za MAXSport kazavši: 'Teško je opisati što se dogodilo na kraju. Mislim da smo odigrali odlično, ali nismo imali sreće, kao da je sve bilo protiv nas. Što je bilo, bilo je, vrijeme ne možemo vratiti. Idemo na iduću utakmicu. Nije lako, ali profesionalci smo i bavimo se ovime cijeli život, skupit ćemo glave. Bit će puno poraza i pobjeda, moramo se skupiti i ići u derbi, probati pobijediti i odraditi ga što bolje.
