ligue 1

Bradarićev Lille pregazio Bordeaux i ne misli stati, a u ludoj seriji je i Niko Kovač sa svojim Monacom

03.02.2021 u 23:32

Ove srijede igralo se 23. kolo francuske Ligue 1. Vodeći Lille pobijedio je u gostima Bordeaux 3:0, ali pobjede su dohvatili i svi ostali klubovi s vrha tablice

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux.

Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1:0 golom Paquete u 22. minuti.

PSG je s 3:0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2:2 kod Lensa. Momčad s juga Francuske, za koju je svih 90 minuta odigrao Duje Ćaleta Car, vodila je s 2:0 na poluvremenu, ali nije uspjela zadržati vodstvo.

U velikom derbiju Azurne obale, Monaco našeg Nike Kovača pobijedio je Nicu 2:1. Strijelac oba gola za momčad iz Kneževine bio je Ben Yedder, dok je pogodak za goste zabio Lees Melou.

Ovo je Monacu već sedma utakmica u kojoj nije poražena, a u tih sedam dvoboja, čak šest puta su slavili. I to zadnjih pet utakmica u nizu.