Jaka kiša pada i teški su uvjeti za igru na Rujevici. Rijeka je u prvom poluvremenu pokazala više i poništen im je gol u 44. minuti. U nastavku se vodila velika borba i gosti sz zabili za konačnih 1:0 u 85. minuti preko Crnca. Ovom pobjedom Zekićeva momčad je privremeno preuzela 4. mjesto u SuperSport HNL-u

RIJEKA: Labrović, Veiga, Smolčić, Dilaver, Vukčević, Selahi, Hodža, Ampem, Janković, Marin, Frigan

SLAVEN BELUPO: Čović, Christopoulos, Kocijan, Tepšić, Bosec, Mudražija, Jambor, Talys, Hoxha, Crnac, Manaj

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Rijeka - Slaven Belupo, 23. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade

• 85’

GOOOOL!! Slaven je poveo pred kraj utakmice! Hoxha je našao Crnca na drugoj stativi koji je posrpemio loptu u mrežu za 1:0

• 76’

Nova prilika za Rijeku! Grgić je izašao sam pred Čovića, ali golman Slaven Belupa još jednom spašava svoju momčad

• 74’

Rijeka sve opasnija! Liber je napravio slalom kroz obranu Slavena, ali Čović je još jednom odličnmo reagirao

• 70’

Dobra prilika za Rijeku! Nakon lijepe akcije Hoxha je pucao s desetak metara, ali to je bio lagan posao za Čovića

• 67’

Liber ulazi umjesto Marina, a Obregon će zamijeniti Frigana

• 64’

Izlaze Manaj i Perošević, zamijenit će ih Krstanović i Crnac

• 63’

Kakva prilika za Slaven Belupo! Perošević je izašao sam pred golmana i iz odlične pozicije je pucao pored gola