Spektakl u Madridu! Prvo poluvrijeme je PSG bio bolji i to su kapitalizirali pogotkom Mbappea u 39.. minuti. U drugom poluvremenu smo gledali drugačiju utakmicu. Real je dominirao cijelo vrijeme i nevjerojatni Benzema je u zadnjih pola sata zabio hat-trick i odveo svoju momčad u četvrtfinale Lige prvaka. Modrić je odigrao maestralnu utakmicu i bio je asistent kod drugog pogotka Galacticosa

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Militao, Alaba, Nacho - Modrić, Kroos, Valverde - Asensio, Vinicius - Benzema

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes - Danilo, Verratti, Paredes - Neymar, Mbappe, Messi

• +13
Manchester City - Sporting Lisabon, Liga prvaka, 9.3.2022. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • +25
Real Madrid - PSG, Liga prvaka, 9.3.2022. Izvor: EPA / Autor: Juanjo Martin
  • Manchester City - Sporting 0:0
  • 90’

Kraj utakmice

• 81’

Hakimi je napravio prekršaj na Viniciusu i dobio je žuti karton

• 78’

GOOOL!! Benzema odmah sljedeći napad zabio novi pogodak i Real vodi 3:1!

• 78’

GOOOOOOL!! Modrić je prekrasno našao Benzemu koji je siguran i Real vodi 2:1

• 73’

Kakva je ovo bila prilika! Odbila se loptu Viniciusu na petercu i pucao je daleko preko gola

• 71’

Gueye ulazi umjesto Paredesa

• 63’

Još jedna opasna šansa! Benzema je bio najviši u skoku i lopta je prošla malo pored gola

• 62’

GOOOOL!! Nakon kardinalne greške Donnarumme, Vinicius je ukrao loptu i dodao Benzemi koji mirno zabija i vraća Real u utakmicu