BEZ DUŠE

Boban u novom žestokom verbalnom napadu

13.01.2014 u 13:48

Nakon što je u nedjelju pretrpio poraz kod ponajlošije momčadi prve talijanske nogometne lige, Sassuola, Milan je žestoko kritizirao bivši igrač i hrvatski reprezentativac Zvonimir Boban...

'Rossoneri' su u sklopu 19. kola Serie A poraženi s 4-3 na gostovanju kod Sassuola, iako su nakon manje od 15 minuta vodili s 2-0. Nakon toga je uslijedio šou Domenica Berardija, koji je do poluvremena preokrenuo rezultat, a u drugom potvrdio pobjedu domaćeg sastava.

'Ova momčad Milana nema nikakvu dušu. Sat vremena ih nije bilo na terenu. Nogometaši Sassuola su ginuli na terenu svih 95 minuta, dok je Milan igrao prvih i posljednjih 15 minuta. Keisuke Honda je odradio dobar debi, ali kao momčad Milan nije postojao', rekao je Boban.

Nakon 19 odigranih kola Milan drži očajno 11. mjesto prvenstvene ljestvice s 22 boda na svom kontu, čak 30 manje od vodećeg Juventusa! Talijanski mediji očekuju da će trener Massimiliano Allegri biti otpušten tijekom današnjeg dana.