90 MINUTA ODLUKE

Bjelica bez dlake na jeziku o sudaru s ranjenim Dinamom

26.08.2013 u 19:13

Strateg Austrije Beč Nenad Bjelica održao je novinsku konferenciju prije uzvratne utakmice četvrtog pretkola Lige prvaka protiv Dinama (Arenasport 1, 20.45) u kojoj domaćin brani prednost od 2:0 nakon prvih 90 minuta

Austria je pred Ligom prvaka. Stadion je rasprodan, na tribinama će se naći preko deset tisuća domaćih simpatizera. Dinamo je najavio iznenađenje, kako još ništa nije gotovo, ali domaćin ima ogromnu prednost koju je donio iz Zagreba.

'Dinamo je uvijek opasan, s trenerom i bez njega. Zoran Mamić je već 34 godine u nogometu, a Damir Krznar je zajedno sa mnom bio u trenerskoj školi i bio je među najboljim učenicima. No ne zanima me Dinamo, razmišljam o svojoj momčadi', rekao je Bjelica te odbacio mogućnost podcjenjivanja hrvatskog prvaka.

Kako i gdje gledati utakmicu?

Osim na kanalima Arenasporta, članovi communityja Tribina.hr imat će prilike pratiti prijenose uživo u sklopu tog community portala. Utakmice možete gledati i na Match.tportal.hr (pay per view online servis). Korisnici usluge MaxTV To Go (usluga web & mobile) također mogu gledati utakmice na svom mobilnom uređaju ako se u trenutku dok traje utakmica nalaze na putu.

'Predobro znam kakav je Dinamo, mi možemo izgubiti protiv Zagrepčana, ali samo ako Dinamo bude bolji, ne zato što ćemo ih podcijeniti. Dinamo zaslužuje maksimalni respekt.'

Bjelica je i poručio kako će ih najviše nositi sportski motiv, a ne novac koji donosi Liga prvaka te je zaključio:

'Moramo biti smireni, nema euforije. Pred nama je 90 minuta teške borbe, ali spremni smo za Dinamo. Spremni smo za sve moguće situacije i budite uvjereni da ćemo to pokazati na terenu.'