POGODAK PETOM

Bivši suigrač Kranjčara i Vide osramotio obranu Liverpoola

24.01.2016 u 08:09

Nogometaši Liverpoola u subotu su sa 5:4 slavili u Norwichu. U utakmici punoj preokreta pobjednik je odlučen tek u petoj minuti sudačke nadoknade

Odličnu i sadržajnu utakmicu za goste je sjajno otvorio Brazilac Roberto Firmino pogotkom u 18. minuti. No uslijedio je potpuni preokret domaćina, koji su do 54. minute imali vodstvo 3:1.

Svakako najzanimljiviji pogodak postigao je bivši suigrač Nike Kranjčara i Domagoja Vide, koji je uoči ove sezone preselio iz kijevskog Dinama u Norwich City. A riječ je o Kongoancu Dieumerciju Mbokaniju koji je petom pokraj Sakha svladao vratara Mignoleta. To mu je četvrti pogodak sezone.

Ipak, na njegovu, ali i žalost svih domaćih navijača, 'redsi' su se u preostalom dijelu vratili u dvoboj, a u petoj minuti sudačke nadoknade golom Lallane i odnijeli sva tri boda iz Norwicha.