• L.K.
  • Zadnja izmjena 20.01.2022 17:06
  • Objavljeno 20.01.2022 u 14:29
Debakl Hrvatske, Crnogorci su pomeli Kauboje i došli do velike i zaslužene pobijede na Europskom prvenstvu. Horvatovoj momčadi ništa ne preostaje nego okrenuti se sljedećoj utakmici odnosno Danskoj.

HRVATSKA: Pešić, Jelinić, Lučin, Šipić, Cindrić, Martinović, Čupić

CRNA GORA: Simić, M Vujović, M. Božović, Anđelić, B. Vujović, Lazović, Melić

• +64
Hrvatska - Crna Gora, rukomet, EP u rukometu 2022., 20.1.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 60’

Gotova je utakmica, Crna Gora je pomela Hrvatsku, 32:26

• 56’

Crnogorci lagano zabijaju svaki napad i vode 29:22

• 53’

Crna Gora je zabila tri napada zaredom i ima najveću prednost do sada, vode 28:20

• 50’

Obje momčadi su zabile par brzih golova ali Crnogorci još uvijek imaju veliku prednost, 25:20

• 47’

Crnogorci s igračem manje su zabili dva brza gola i vratili prednost na 24:18

• 46’

Crna Gora je zaradila dva isključenja i Hrvatska je zabila dva napada zaredom i smanjila prednost na 22:18

• 45’

Čupić je još jednom zabio sa sedam metara, ali Crnogorci još uvijek imaju veliku prednost, 21:16

• 40’

Cindrić zabija lijep pogodak nakon gola Crnogoraca, ali još uvijek hvatamo veliku prednost, rezultat je 19:14