PREMIERSHIP

Bilićev debakl, West Ham vodio 2:0 i izgubio

10.09.2016 u 18:16

U četvrtom kolu engleskog nogometnog prvenstva West Ham i Slaven Bilić doživjeli su težak poraz od Watforda (2:4) na Olimpijskom stadionu

'Čekićari' su u krizi na početku sezone. Osim što se Bilićeva momčad rano oprostila od Europske lige ni u prvenstvu ne ide dobro, jer se u subotu dogodio treći poraz u četiri utakmice. I to na bolan način.

Naime, West Ham je imao prednost od 2:0 zahvaljujući golovima Michaila Antonija (5, 33), no goste to nije obeshrabrilo.

Watford je do odmora izjednačio preko Ighala (41) i Deeneyja (45), zatim u nastavku dotukao West Ham, a strijelci za konačnih 2:4 su bili Capoue (53) i Holebas (64).

All Goals HD - West Ham United 2-4 Watford - 10...by denysenathan
Od ostalih utakmica spomenimo pobjedu Arsenala protiv Southamptona 2:1. Gosti su poveli iz slobodnjaka kada se lopta od grede odbila u leđa Čecha i ušla u gol. Za 'topnike' je u 29. izjednačio Koscielny, a radost navijačima na Emirates stadionu donio je Cazorla u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Dodajmo kako je Tottenham lako prošao gostovanje kod Stokea Cityja (4:0), a za 'spurse' su pogotke postigli Heung- Min Son (41,56), Dele Alli (59) i Kane (70).

Nogometaši Liverpoola s uvjerljivih su 4:1 svladali aktualne engleske prvake Leicester City u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 4. kola Premier lige.

Frimino je u 13. minuti otvorio, a u 89. minuti zaključio golijadu momčadi Juergena Kloppa pred više od 50.000 gledatelja na proširenom i obnovljenom Anfieldu. Mane (31) i Lallana (56) bili su preostali strijelci za Liverpool, dok je jedini pogodak za 'lisice' postigao Jamie Vardy nakon pogreške Liverpoolovog braniča Leive.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije bio u sastavu Liverpoola jer je na treningu dan uoči dvoboja dobio nezgodan udarac u desno oko koje mu je bilo potpuno zatvoreno i natečeno. No, pretrage su pokazale da hrvatski stoper nije pretrpio potres mozga.