bundesliga

Bayern se opet mučio, Eintracht vodio 2:0 ali njegovi su navijači otišli razočarani

18.12.2019 u 22:47

Ove srijede u njemačkoj Bundesligi igrano je nekoliko utakmica 16. kola, a Bayern je do 3:1 pobjede kod Freiburga stigao teškom mukom, tek u sudačkoj nadoknadi

Bavarci su poveli u 16. minuti golom Roberta Lewandowskog, a izjednačio je Vincenzo Grifo u 58. minuti. Domaćin je sve do sudačke nadoknade držao veliki bod, no tada je njemački prvak golovima Joshue Zirkzeea (90+2) i Sergea Gnabryja (90+5) okrenuo rezultat.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za goste cijeli susret.

Borussia Mönchengladbach je pobijedila 'fenjeraša' Paderborn sa 2:0 i izjednačila se s vodećim RB Leipzigom. Pobjedu domaćinu donijeli su Alessane Plea (46) i Lars Stindl (67-11m).

Wolfsburg i Schalke su odigrali 1:1, a Josip Brekalo je za domaći sastav igrao do 66. minute.

Hertha je na gostovanju pobijedila Bayer Leverkusen sa 1:0, a gol odluke zabio je Karim Rekik u 64. minuti.

Koln je osvojio važne bodove u borbi za prvoligaški spas pobijedivši u Frankfurtu Eintracht sa 4:2 i to nakon što je domaćin vodio 2:0.