Dominacija Bayerna u prvom poluvremenu. Bavarci su rutinski došli do vodstva preko Manea (10') i Choupo-Motinga (31'). U nastavku nije bilo previše prilika i njemačka momčad je potvrdila pobjedu golom Pavarda u 95. minuti

BARCELONA: Ter Stegen - Bellerin, Kounde, Alonso, Balde - Kessie, Busquets, De Jong - Dembele, Lewandowski, Pedri

BAYERN MUNICH: Ulreich - Mazraoui, Upamecano, De Ligt, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Musiala, Mane - Choupo-Moting

• Ajax - Liverpool 0:3 (Salah, 42', Nunez, 49', Elliot, 52')
  • Napoli - Rangers 3:0 (Simeone, 11', 16', Ostigard, 81')
  • Atl. Madrid - Bayer Leverkusen 2:2 (Diaby, 9', Carrasco22', de Paul, 50')
  • E. Frankfurt - Marseille 2:1 (Kamada, 3', Guendouzi, 22')
  • Tottenham Hotspur - Sporting 1:1 (Edwards, 22', Bentancur, 80')
  • 95’

GOOOOL!! Bayern je zabio i treći pogodak, Pavard je zabio za 3:0!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 82’

Bayern ima sigurno vodstvo i mirno privodi utakmicu kraju

• 71’

Fati se predivno oslobodio na udarac, ali nije bio precizan i lopta je prošla malo pored gola

• 68’

Smirio se ritam igre, Bayern za sada sigurno drži vodstvo

• 58’

Barcelona radi dvije izmjene, Ferran Torres je ušao umjesto Sergija Busquetsa, a Raphina zamijenio Pedrija

• 57’

Gnabry je zabio gol za Bayern, ali nakon provjere VAR-a, gol je poništen zbog zaleđa!