Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Real Madrid i Bayern igraju uzvrat četvrtfinala Lige prvaka u Münchenu, a nakon samo šest minuta je rezultat bio 1:1.
Njemački prvak imao je prednost iz prve utakmice u Madridu, gdje je slavio 2:1, no Real je večeras uspio brzo odgovoriti i vratiti stvari na početak.
Prvi su do vodstva stigli gosti iz Madrida. Mladi Arda Guler zabio je za 1:0 nakon velike greške Manuela Neuera i tako anulirao zaostatak iz prve utakmice, donijevši Realu veliku nadu u preokret.
Ipak, Bayern je brzo reagirao. Aleksandar Pavlović pogodio je za 1:1 nakon ubačja iz kuta i vratio ukupnu prednost na stranu njemačke momčadi.
To je prvi put u povijesti Lige prvaka da su oba kluba zabila gol na istoj utakmici nokaut faze tako rano - u prvih šest minuta.
