29.09.2015 u 19:55

• +18

FC Bayern Muenchen - GNK Dinamo

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic

Nogometaši Dinama u utorak su igrali utakmicu drugog kola F skupine Lige prvaka u Münchenu kod Bayerna. I nisu dobro prošli. 'Modri' su doživjeli uvjerljiv poraz od 5:0

TEKSTUALNI PRIJENOS UTAKMICE PRATITE OVDJE
------------------------------------------------------------------------
BAYERN - DINAMO  5:0  (4:0)

BAYERN: Neuer - Lahm, Boateng, Alaba, Bernat - Kimmich, Thiago, Götze - Coman, Lewandowski, Douglas Costa
DINAMO: Eduardo - Mățel, Benković, Taravel, Pivarić - Machado, Antolić, Ademi - Soudani, Pjaca, Fernandes

90' - KRAJ UTAKMICE
88' - Alcantara izvodi slobodni udarac ali Eduardo je ovog puta oprezan, iako je točnije reći da je Španjolac slabo pucao
86' - lijepa akcija Bayerna, koju je Alcantara završio udarcem preko gola
82' - Austrijanac je sâm izveo slobodni udarac, ali pogodio je 'živi zid'
81' - žuti karton za Ademija nakon starta na Alabu
76' - Lewandowski je izašao sam na Eduarda, no Portugalac sjajno reagira
75' - Götze je pogodio stativu s desetak metara iskosa s lijeve strane
72' -Prilika za Henríqueza, ali Neuer nije trebao ni intervenirati
65' - Pivarićev start na Comana za žuti karton
64' - Rafinha ušao, Boateng izašao
63' - lijep Soudanijev udarac, ali s 25 metara nije baš opasno za Neuera
62' - Pjaca je povukao, dodao za Roga, ali Alaba je brži i zaustavlja ovu akciju Dinama
61' - Rog ulazi, Machado izlazi
57' - Douglas Costa je izašao, a ušao Thomas Müller
55' - GGGOOOLLL - 5:0 - treći pogodak Lewandowskog, odlično proigravanje Alcantare a Poljak prebacuje Eduarda

50' - Soudani je u kontri nakon lijepog poteza Fernandesa, ali loptu mu je oduzeo Manuel Neuer
46' - Počelo je drugo poluvrijeme, s po jednom izmjenom na svakoj strani: Javi Martínez umjesto Bernata, Gonçalo umjesto Benkovića

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' .- Dinamo je uspio u par navrata spojiti nekoliko dodavanja, a Bayern vjerojatno već razmišlja o odmoru
36' - na Dinamovu sreću, Bayern je malo posustao.... Ali samo - malo.
28' - GGGOOOLLL - 4:0 - nakon ubačaja iz kuta Lewandowski je zabio za povećanje vodstva
25' - GGGOOOLLL - 3:0; greška Dinamove obrane, a strijelac je Mario Götze

22' - GGGOOOLLL - 2:0 Lewandowski; nakon Benkovićeve greške Poljak je spremio dodavanje Thiaga

21' - Fernandes je izborio prekršaj i žuti karton Boatengu
19' - prekršaj za Bayern, ubacio je Costa, a lopta je preletjela sve ali i prošla tik do vratnice
13' - GGGOOOLLLL 1:0 Douglas Costa zabio je u bliži kutpokraj loše postavljengo Eduarda, prije toga je Bernat prekršajem zaustavio Soudanija ali sudac nije ništa svirao

12' - prilika i za Dinamo, Pjaca je ostao sam na rubu šesnaesterca, ali komplicirao je i na kraju 'dodao' Neueru
12' - prvi dodir Lewandowskog s loptom, ali nije je dobro zahvatio pa je propala i ova prilika
10' - Boateng je opalio s 20-tak metara a Eduardo jedva zaustavlja
 8' - Costa je ubacio, lopta je pogodila u ruku Pivarića, ali sudac Kulbakov samo je odmahnuo rukom
 7' - Dinamoje u podređenom položaju, ali zasad nema problema s domaćim napadačima
 4' - greška Matela, ali na svu sreću - nije kažnjena, Götze je pucao preko gola
 3' - Costa je izborio korner, a onda i izbacio iz kuta, a glavom je pucao Kimmich, malo preko gola
 2' - Dinamo je zasad na svojoj polovini terena, domaćini pritišću
 1' - prvi napad je za Bavarce