RASPLET PO SKUPINAMA LP-A

Basel izbacio Liverpool, Juventus se spasio remijem

09.12.2014 u 20:25

Večeras se igra osam utakmica 6., završnog kola po skupinama A, B, C i D Lige prvaka. Od velikana 'vise' Liverpool i Juventus, a upitno je i koje će dvije momčadi iz skupine C proći u drugi krug

Kako i gdje gledati Ligu prvaka

Osim na MAXtv-u (Arenasport) utakmice Lige prvaka možete gledati i na pay per view online servisu Match.tportal.hr. Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala.

Kombinirani tekstualni prijenos svih utakmica pratite ovdje
----------------------------------------------------------------------

Od hrvatskih igrača, večeras će na travnjaku od prve minute biti Mario Mandžukić (Atletico), Dejan Lovren (Liverpool) i Danijel Subašić (Monaco) dok su Tin Jedvaj i Dario Krešić (Bayer) na klupi.

Borussia - Anderlecht 1:1

90' - GGGOOOLLL - OLYMPIAKOS - MALMÖ 4:2
90' - GGGOOOLLL - GALATASARAY - ARSENAL 1:3
89' - GGGOOOLLL - MONACO - ZENIT 2:0 - zabio je Fabinho
88' - GGGOOOLLL - REAL -LUDOGOREC - 4:0 Medran je postavio konačni rezultat u Madridu
85' - GGGOOOLLL - OLYMPIAKOS - MALMÖ 3:2
84' - GGGOOOLLL - BORUSSIA - ANDRLECHT 1:1 - Mitrović je pogodio za izjednačenje
82' - GGGOOOLLL - LIVERPOOL - BASEL 1:1; Gerrard je donio nadu 'redsima', kojima za prolazak u sljedeći krug treba pobjeda
81' - GGGOOOLLL - OLYMPIAKOS - MALMÖ 2:2; Rosenberg je donio novo izjednačenje Šveđanima
80' - GGGOOOLLL - REAL - LUDOGOREC 3:0 - treći gol za aktualnog prvaka Europe zabio je Arbeloa
74' - Pereyra je pucao iz daljine, ali Moya je i dalje nesavladiv
64' - GGGOOOLLL - MONACO - ZENIT 1:0 - Abdennour zabija za vodstvo momčadi iz Kneževine

64' - GGGOOOLLL OLYMPIAKOS - MALMO 2:1- Dominguez opet dovodi Grke u vodstvo

64' - nova prijetnja Juventusa ali je Moya požrtvovan i hrabar te se baca pod noge domaćih igrača
61' - GGGOOOLLL OLYMPIAKOS - MALMO 1:1, Šveđani su izjednačili preko Kroona i zakomplicirali život Olympiakosu

61' - novi problemi za Liverpool, isključen je Lazar Marković
59' - GGGOOOLLL - BORUSSIA - ANDERLECHT 1:0 Immobile pogađa za vodstvo 'žuto-crnih'

57' - lijepa akcija Vidala, no Moya izbacuje u korner
53' - odličan udarac Pogdbe, ali ispriječio se Gimenez
51' - Atletico je nešto bolje ušao u drudi dio, a prvi pokušaj imao je Koke ali Buffon je oprezan
46' - počela su druga poluvremena

45' - kraj prvih poluvremena
43' - Buffon skida 'bombu' Marija Suareza pa ostaje 0:0
38' - Odlično ubacivanje Pirla iz slobodnjaka s desne strane, ali Mandžukić se vratio u obranu i nakon skoka otklonio opasnost
38' - GGGOOOLLL - REAL - LUDOGOREC 2:0 - Bale je strijelac za 'kraljevski klub' - a kako je zabio i Ramsey to je prvi puta da su dva Velšanina zabila pogodak u istom danu u Ligi prvaka

33' - Juve prijeti, ali Moya je siguran
29' - GGGOOOLLL - GALATASARAY - ARSENAL 0:3 - opet je strijelac Ramsey

27' - Pirlo pucao iz slobodnog udarca s tridesetak metara, ali lopta odlazi preko gola
25' - GGGOOOLLL - LIVERPOOL - BASEL 0:1 - prekrasan pogodak Freija, nakon lijepe akcije, preciznim udarcem s ruba 16-erca matirao je Mignoleta

23' - GGGOOLLL - OLYMPIAKOS - MALMÖ 1:0 - David Fuster je zabio za vodstvo Grka

22' - Gabi je nakon odbijanca glavom pucao s deset metara, ali Buffon izbacuje u korner
20' - GGGOOOLLL - REAL - LUDOGOREC 1:0 - strijelac Ronaldo s 'bijele točke'

18' - Juventus je pritisnuo goste, jer 'Staroj dami' treba barem bod iz ovog dvoboja
11' - GGGOOOLLL - GALATASARAY - ARSENAL 0:2 -Ramsey je povećao vodstvo momčadi iz Londona

8' - Pogba je poslao loptu u 16-erac, ali nakon što ju nitko nije uspio zahvatiti ona ju umalo iznenadila Moyu, ali vratar Atletica ipak ne dopušta iznenađenje
7' - veliku priliku imao je Koke, ali Buffon brani
3' - GGOOLLL- GALATASARY - ARSENAL 0:1 - zabio je Podolski

3' - prilke su imale obje momčadi
 1' - žustro je počelo u Torinu
U 20.45 sati počele su sve utakmice osim dvoboja u Monacu, koji je kasnio koju minutu