peh mladog hrvata

Baš kao i Pjaca; Taman se nametnuo pa ga stigla ozljeda

31.03.2017 u 09:36

Los Angeles Lakersi i naš Ivica Zubac sinoć su izgubili sa 104:119 od Minnesota Timberwolvesa, a hrvatski je košarkaš teren morao napustiti nakon samo dvije minute igre zbog ozljede.

Timberwolvese (30:44), koji će gotovo sigurno propustiti doigravanje 13. godinu zaredom, do pobjede je predvodio Ricky Rubio sa 33 pogotka, 10 asistencija i pet skokova, dok je njegov suigrač Karl-Anthony Towns ubacio 32 koša, a Andrew Wiggins  27.

Kod Lakersa (21-54) najučinkovitiji je bio Jordan Clarkson sa 18 pogodaka, a D’Angelo Russell je dodao 14 uz sedam asistencija. Za Lakerse je ovo 17. poraz u 19 zadnjih utakmica.

Ivica Zubac je na terenu proveo samo dvije minute jer je ozlijedio desni gležanj, a u tom je vremenu zabio dva koša. Težina ozljede bit će objavljena kada se Lakersi vrate u Los Angeles.

Cleveland Cavaliers su upisali treći uzastopni poraz, sinoć su ih u Chicacgu sa 99:93 pobijedili Bullsi.

Nikola Mirotić je zabio 28 koševa, od čega je šest trica, a Jimmy Butler je dodao 25 za Chicago Bullse.

LeBron James je za Cleveland ubacio 26 koševa čime se popeo na sedmo mjesto najboljih strijelaca NBA s ukupno 28,599 pogodaka u karijeri i preskočio Shaquilea O'Neala.

Kyrie Irving je dodao 20 koševa za Cavalierse koji su drugui u Istočnoj konferenciji iza Bostona. Chicago se popeo na deveto mjesto Istoka.