PAO BILBAO

Barcelona ubrala prvi trofej sezone

24.08.2009 u 09:59

Barcelona je u nedjelju osvojila španjolski Superkup pobijedivši u uzvratu Athletic Bilbao 3:0 na Camp Nou. Blistao je argentinski napadač Lionel Messi

Ponosnim Baskima nije bilo spasa

Barcelona je povela u 50. minuti golom Lionela Messija koji je zabio i drugi gol u 68. minuti. Treći i pobjednički gol zabio je Bojan Krkić u 72. minuti. U prvom susretu Barcelona je također bila bolja - 2:1.

'Supercopa' svake godine tradicionalno prije početka prvenstva sučeljava prvaka i pobjednika španjolskog Kupa. S obzirom na to da je Barcelona prošle godine osvojila oba naslova, igrala je protiv Athletica koji je igrao u finalu Kupa.