U srijedu su se igrale utakmice petog kola skupina Lige prvaka. Današnji rezultati osigurali su neizvjesno zadnje kolo u sve četiri skpine

Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Umtiti, Lenglet, Firpo - Rakitić, Busquets, De Jong - Messi, Suarez, Dembele

Borussia Dortmund: Burki - Piszczek, Akanji, Hummels, Schulz - Weigl, Witsel - Hakimi, Brandt, Guerreiro - Reus

Genk - Salzburg 1:4, Liverpool - Napoli 1:1, Slavia - Inter 1:3, Zenit - Lyon 2:0, Leipzig - Benfica 2:2, Valencia - Chelsea 2:2, Lille - Ajax 0:2

• +5
FC Liverpool - Napoli; Liga prvaka, 27.11.2019. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • +6
FC Barcelona - Borussia Dortmund; Liga prvaka; 27.11.2019. Izvor: EPA / Autor: Alejandro Garcia
  • 90’

Kraj svih utakmica

• 90’

Drama u Leipzigu. Benfica je vodila 0:2, no domaćin je u sudačkoj nadoknadi zabio dva gola i izjednačio

• 90’

Ipak nema gola za Inter. Ostaje 1:3, Lukaku je bio u zaleđu

• 90’

GOL! 1:4 za Inter u sudačkoj nadoknadi

• 90’

Kraj utakmice u Barceloni

• 88’

GOL! Inter u Pragu vodi 1:3, zabio je Lautaro Martinez

• 87’

Nakon kombinacije u kaznenom prostoru Barcelone pucao je Sancho. Ter Stegen je uspio skrenuti udarac u gredu

• 81’

GOL! Inter opet vodi, zabio je Lukaku

• 77’

GOOL! Sancho je primio loptu na rubu kznenog prostora, opalio i zabio

• 75’

Greda! Messi je izbeo slobodni udarac, poprilično iz kosa. Pucao je prema suprotnim rašljama i pogodio okvir gola