la liga

Barcelona se provukla kod Valladolida, Čopu napokon 'svanulo', Kalinić opet ostao na klupi

26.08.2018 u 08:05

Španjolski nogometni prvak Barcelona u dvoboju 2. kola je kao gost svladao Valladolid sa 1:0 (0:0)

Strijelac jedinog gola bio je Dembele u 57. minuti.

Ivan Rakitić odigrao je čitavu utakmicu za Barcelonu koja ima maksimalnih šest bodova, dok je Duje Čop za Valladolid, koji je ostao na jednom bodu, ušao u igru od 70. minute.

Ranije u subotu Atletico iz Madrida je svom stadionu Wanda Metropolitano stigli svladavši Rayo Vallecano s minimalnih 1:0 (0:0).

Strijelac pogotka vrijednog pobjede bio je francuski reprezentativac Antoine Griezmann u 63. minuti. Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuvne igrače Atletica.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Alaves i Betis su odigrali bez pogodaka 0-0.