SPASITELJ LEO

Barca se u 90. minuti jedva spasila poraza

08.01.2017 u 22:41

U derbiju 17. kola španjolske nogometne lige Barcelona je u gostima kod Villarreala odigrala 1:1. Leo Messi je osigurao bod Kataloncima sjajnim golom iz slobodnjaka u 90. minuti utakmice

Nogometaši Barcelone u 2017. godini još ne znaju za pobjedu - nakon što su u Kupu kralja izgubili od Athletic Bilbaa, sada su u 17. kolu prvenstva odigrali samo 1:1 u gostima kod Villarreala.

Mogu Katalonci, u čijem sastavu nije bilo našeg Ivana Rakitića, biti presretni jer su i do tog boda stigli doslovno u posljednjim trenucima utakmice. Villarreal je vodio od 50. minute golom Nicola Sansonea, a Barcu je poraza spasio Leo Messi fantastičnim golom iz slobodnog udaraca s 18 metara u 90. minuti.

I za ovom će se utakmicom vući repovi jer sudac Villanueva nije bio na visini zadatka - obje je momčadi zakinuo za po penal, a imao je još nekoliko spornih odluka.