NOGOMETNA LIGA PRVAKA

Barca razbila Milan za prolaz, Galatasaray preokrenuo

12.03.2013 u 20:32

Večeras ćemo saznati imena novih četvrtfinalista Lige prvaka. Barcelona na svom stadionu lovi prednost Milana od dva gola, dok u Gelsenkirchenu Galatasaray će pokušati napraviti senzaciju protiv Schalkea

Kako i gdje sve gledati Ligu prvaka

Osim na MAXtv-u (Arenasport 3) članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala. Utakmice Lige prvaka možete gledati i na Match.tportal.hr (pay per view online servis).

Korisnici usluge MaxTV To Go (usluga web & mobile) također mogu utakmice gledati na svom mobilnom uređaju ako se u trenutku dok traje utakmica nalaze na putu. Više informacija potražite OVDJE.

Barcelona – Milan 4:0

Završila je utakmica na Camp Nou
90' briljantna akcija Barce koju je završio Alba koji je tako potvrdio prolazak Barcelone
90' gool 4:0

85' Milan je u ofenzivi. Barca je stjerana u kut i brani se
82' Robinho s par metara pouca, ali u posljednji čas je uklizao Jordi Alba i spasio siguran pogodak
81' krenuli su milanezi po pogodak, što ostavlja dosta rupa u njihovoj obrani
78' Alexis Sanchez je postigao gol, no sudac je svirao zaleđe koje je diskutabilno
75' ostalo je još 15. minuta nade za Milan da postignu gol kojim bi prošli dalje
55' nevjerojatna predstava Barcelone. U tek 55. minuta uspjeli su potpuno preokrenuti zaostatak iz prve utakmice
55' gool za Barcelonu. David Villa!!

Gol Ville za 3:0

53' nakon kornera Nianga Boatang gađa, ali promašuje
48' Messi se zatrčao u kazneni prostor Milana, ali u njegovom udarcu nije bilo snage
46' započelo je drugo poluvrijeme
45' kraj prvog poluvremena

I drugi gol Messija

39' Iniesta je proigrao Messija koji s ruba šesnaesterca neobranjivo pogađa Milanovu mrežu
39' goool Messi!!!

38' što je promašio Niang!! Sam se našao pred Valdesom, već ga prevario, ali pogodio vratnicu

Stativa Nianga

33' malo se budi Milan, opet El Shaarawy puca, ali slabo za Valdesa
30' protunapad Milana su kreirali Niang i El Shaarawy, a potonji je pokušao škaricama
16' nastavlja se Barcina dominacija. Drugi gol visi u zraku
13' sjajna intervencija Abbiatija. Iniesta je pucao s ruba šesnaesterca, lopta se od grede odbila do Messija koji glavom iskosa puca u vanjski rub mreže
11' sumnjiva situacija. Abbate je srušio Pedra u kaznenom prostoru, ali sudac je ostao nijem.
10' Barce je opasno stisla Milan u njihov kazneni prostor i ne puštaju ih da dišu. No, zasad se gosti dobro, ali panično, brane
8' bude se Milan, El Shaarawy se našao u izglednoj prilici ali je loše zahvatio loptu

Gol Messija

5' s ruba šesnaesterca Messi fenomenalno pogađa
5' goool. Messi je strijelac!!

3' Milan igra vrlo povućeno, tako da u ovim uvodnim minutama Barca dominira
1' započela je utakmica na Camp Nouu

Barcelona: Valdes, Dani Alves, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Messi, Pedro Rodriguez
Milan: Abbiati, Meces, Zapata, Abate, Boateng, Flamini, Montolivo, Constant, Ambrosini, Niang, El Shaarawy

Schalke – Galatasaray 2:3

KRAJ! Galatasaray je u četvrtfinalu
sve je jasno u Gelsenkirchenu, Umut Bulut je potvrdio prolaz turske momčadi
90+5 gool za Galatasaray.!

90' puca Fuchs ali neprecizno
87' Bastos po tko zna koji puta prijeti golu Galatasarayja, ali i ovog puta je Muslera bio na mjesta.
84' prilika za Galatasaray, no udarac Amrabata je obranio Hildenbrandd
75' pokušava i Höwedes, ali se rezultat ne mijenja
66' domaćini pokušavaju sve ne bi li postigli i treći pogodak, sada je tukao Drexler, ali Muslera odlično brani.
64' odmah uzvraća Galatasaray preko Sneijdera čiji udarac nije bio precizan

Bastos za 2:2

63' gool za Schalke. isplatila se upornost Schalkea, zahvaljujući Bastosu sada je 2:2

61' sada puca Draxler, ali i on neprecizno
58' Schalke je krenuo na sve ili ništa. Pucao je Pukki, ali mreža se nije zatresla
46' krenuo je nastavak utakmice u Gelsenkirchenu
45' završilo je prvo poluvrijeme
45' puca Bastos, ali opet Muslera brani Ovim rezultatom Galatasaray prolazi.
1:2 u Gelsenkirchenu

42' gool Galatasarayja. Potpuni preokret u Gelsenkirchenu. Strijelac je Yilmaz.
37' izjenačenje u Gelsenkirchenu. Hamit Altintop je strijelac udarcem s 25 metara

1:1 Altintop

35' okušao se Sneijder, ali neprecizno
28' Bastos je pokušao iznenaditi Musleru s velike udaljenosti, ali ništa od svega
22' novi napad Schalkea, Pukki je pucao, ali Muslera brani

Gol Neustädtera

17' gool za domaćine. Strijelac je Neustädter iz gužve nakon kornera

13' živo je u Gelsenkirchenu, opet turski sastav prijeti, ovog puta preko Hamita Altintopa, no domaći golman ponovno brani
8' domaćini sada prijete. Pukki je odlično proigrao Bastosa koji puca s ruba šesnaesterca, no Muslera je na mjestu
6' samo minutu kasnije opet Drogba puca, ali ovog puta Hildebrand brani
5' prijete gosti preko Drogbe, ali ništa od svega
1' započela je utakmica

Schalke: Hildebrand, Höwedes, Uchida, Matip, Kolasinac, Bastos, Höger, Raxler, Neustädter, Farfan, Pukki
Galatasaray: Muslera, Nounkeu, Semih Kaya, Eboue, hamit Altintop, Selcuk Inan, Filipe Melo, Riera, Sneijder, Drogba, Burak Yilmaz

Nakon što smo prošlog tjedna saznali imena prvih četvrtfinalista Lige prvaka (Real, Borussia, PSG i Juventus), večeras ćemo doznati dva nova imena.
Milan je u prvoj utakmici na San Siru pobijedio Barcelonu 2:0, što znači da Messi i društvo na svom stadionu moraju odigrati briljantnu utakmicu ne bi li izbacili milanski klub. U drugoj utakmici Schalke dočekuje Galatasaray, a s obzirom da njemački klub nakon prve utakmice ima veliku prednost, obzirom da je završila 1:1, momčad Didiera Drogba teško da može napraviti senzaciju i izbaciti Schalke, no nikad se ne zna. Tekstualni prijenos možete pratiti na tportalu