OPET NA VRHU

Barca preokrenula u Madridu; Messi kao adut s klupe!

12.09.2015 u 22:35

U velikom derbiju 3. kola Primere Barcelona je u Madridu slavila protiv Atletica s 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Leo Messi koji je u 60. minuti ušao umjesto našega Ivana Rakitića

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, ali je zato postalo zanimljivo u nastavku. Prvo sudac nije svirao kazneni udarac za domaćina, jer je Mascherano rukom blokirao udarac Torresa. U 51. pao je i prvi gol. Torres je pobjegao gostujućim braničima i opalio nisku loptu koja se od lijeve vratnice odbila u mrežu.

Veselje Atleticovih navijača nije dugo trajalo, samo četiri minute kasnije s 30 metara je fenomenalno iz slobodnjaka pogodio Neymar.

U 67. dogodila se nova sporna situacija, ali je ovoga puta bila oštećena Barcelona. Godin je rukom na gol-crti zaustavio pokušaj Neymara, ali glavni djelitelj pravde je opet ostao nijem.

Ipak, Katalonci su stigli do cijeliog plijena preko Messija u 77. nakon što mu je asistirao Suarez. Argentinac je inače ušao u 60. minuti umjesto Rakitića, a na klupi je bio, jer je dobio drugog sina zbog čega je propustio treninge pa ga je trener Enrique želio poštediti. Ipak, morao je u akciju te je na kraju ispao junak svoje momčadi.