LIGA PRVAKA - 1. KOLO

Barca i Bayern pregazili suparnike; PSG i Arsenal bez pobjednika

13.09.2016 u 22:41

Dvobojima 1. kola u skupinama A, B, C i D, počela je nova sezona najelitnijeg klupskog natjecanja - Uefine Lige prvaka

KRAJ UTAKMICA
90'+3 GGGOOOLLL - Bešiktaš je izjednačio u Lisabonu
90'+2 GGGOOOLLL - Bayern za 5:0; zabio je Bernat
89' - GGGOOOLLL - nova asistencija Messija, Suarez za 7:0
88' - Messi u vratnicu
80' - GGGOOOLLL - Basel je naplatio napade prema golu Ludogoreca; zabio je Steffen
78' - GGGOOOLLL - PSG je napadao ali je Arsenal zabio - strijelac za 1.1 je Alexis sanchez
75' - GGGOOOLLL - Neymarova asistencija, već četvrta, za prekrasan Suarezov gol i vodstvo 6:0
63' - GGGOOOLLL - Bayern prati Katalonce, Kimmich drugim golom za 4:0 protiv Rostova
60' - GGGOOOLLL - sada je Suarez asistent a Messi strijelac za 5:0
59' - GGGOOOLLL - Iniesta na Neymarov ubačaj iz voleja za 4:0
53' - GGGOOOLLL - Kimmich nakon odlične akcije nekoliko bayernovih igrača pogađa za 3:0 Bavaraca
50' - GGGOOOLLL - Barca je slobodnjak na 22 metra, a izveo ga je Neymar i to kako.. Pod prečku za 3:0

46' - Enrique je zamijenio Rakitića Iniestom

KRAJ PRVIH POLUVREMENA
45'+2 - GGGOOOLLL - Müller povećava prednost bayerna
45' - GGGOOOLLL - Milik je doveo Napoli u vodstvo u Kijevu
45' - GGGOOOLLL - Ludogorec izenadio Basel; zabio je Jonathan Cafú
43' - lijepa akcija s puno dodavanja Barcinih nogometaša...
43' - GGGOOOLLL - Saul je iz drugog pokušaja uspio poentirati i dovesti Atletico u vodstvo protiv PSV-a
36' - GGGOOOLLL - Napoli izjednačuje protiv Dinama nakon udarca glavom Ghoulama
28' - GGGOOOLLL - Bayern vodi protiv Rostova; Lewandowski je bio precizan s 11m
27' - GGGOOOLLL - Messi i Neymar odigrali sjajnu akciju a Argentinac se praktički ušetao u Celticov gol

26' - GGGOOOLLL - kijevski Dinamo poveo je protiv Napolija, a strijelac je Garmaš
24' - ali Dembele promašuje odnosno vratar barce mu skida penal
23' - penal za Celtic; prvi izlazak pred gol Barce završio je startom Ter Stegena na Dembelea
18' - Messijev ubačaj za Suareza, ali Urugvajac je bio malo prekratak
16' - dobio je Rakitić po nogama, onda je i Messi odličnom varkom stigao u priliku za pogodak, ali pucao je kraj gola
15' - Celtic još praktički nije ni došao na Barceloninu polovinu igrališta
12' - GGGOOOLLL - Benfica vodi protiv Bešiktaša; zabio je Argentinac Cervi
 6' - Kolo Toure pogodio je stativu svog gola...
 3' - GGGOOOLLL - Messi donio vodstvo Barceloni, njegov 315. gol za Barcelonu
 1' - GGGOOOLLL - Cavani  glavom pogađa za vodstvo protiv Arsebnla