• Objavljeno 24.04.2010 u 20:28
UŽIVO HNL

UŽIVO HNL

Izvor: tportal.hr / Autor: arhiva tportal.hr

Posljednju utakmicu 27. kola u Vinkovicma igraju Cibalia i Dinamo. Zagrepčanima bi osvajanje i jednog boda bilo dovoljno da potvrde svoj 12. naslov. No, U 71. minuti već gube sa 2:0 i vrlo su daleko od željenog rezultata

Pratite tekstualni prijenos utakmice

83' - Igor Bišćan dobio je crveni karton jer je džonom išao na protivničku nogu
71' - GOOOOLLL 2:0 Pavličićev korner - Baraban je uspio nekako zahvatiti loptu i prebacio Butinu za povećanje vodstva
70' - Milardović odlično puca sa 20-tak metara a Butina jedva izbija u korner;
68' - proigravanje prema Barabanu; ali Butina u zadnji čas hvata loptu ispred igrača Cibalije
61' - Jurčić mijenja Vrsaljka s Moralesom
60' - Milardović je odlično proigrao Kresingera; ali strijelac prvog gola ovog je puta neprecizan
57' - Mandžukić u prigodi; ali bez većih opasnosti po gol domaćina
54' - prekršaj nad Mandžukićem na rubu 16-erca; ali Sammirov slobodnjak pogađa tek živi zid
52' - velika prigoda za Dinamo; Cufre je ubacio s lijeve strane, ali Antolić ne uspjeva najbolje vratiti pred gol domaćina
50' - Milardović j izbacio dvojicu protivnika, pa je Vrsaljko morao oštrije ući u njega; dovoljno za žuti karton
46' - dojam je da je Dinamo nešo bolje ušao u 2. poluvrijeme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45' - Cibalia potpuno zasluženo s prednošću odlazi na odmor
40' - GOOOL - Kresinger je uspio zabiti za vodstvo Cibalije
33' - Antolić je pucao sa 20-tak metara ali Antolović brani
26' - Lukačević je napravio višak na lijevoj strani, uputio loptu prema Kresingeru a Cufre spašava Dinamov gol
20' - Radotić odlično prolazi po desnoj strani, ubacuje pred Butinu, ali nitko od Cibalijih igrača ga ne prati
11' - Baraban je bio u velikoj prigodi za Cibaliju, ali Butina spašava goste
10' - Dinamo ima prvagu, ali bez konkretnijih prigoda
 5' - Sammir je nabacio nakon prekršaja, Vrsaljko nije uspio primiriti loptu pred golom Antolovića i obrana domaćih dobro je reagirala