Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Madridski Real u srijedu je na svom stadionu odigrao tek 1:1 protiv Juventusa, što Ancelottijevoj momčadi nije bilo dovoljno za prolazak u finale Lige prvaka
Nakon što je kiksao protiv Valencije i dva kola prije kraja španjolske lige vrlo vjerojatno ostao bez naslova, madridski Real u srijedu je 'začinio' lošu sezonu, odnosno sezonu bez trofeja.
Nadali su se u Realu da će obraniti naslov prvaka Europe, ali 'Stara dama' iz Torina bila je mudrija, opreznija, s(p)retnija te će nakon 12 godina igrati u finalu Lige prvaka.
No dok su Talijani slavili, Realovi navijači bjesnili su na svoje igrače. A zna se da su najskuplje zvijezde prve na udaru. I nije ni čudo, iako je u srijedu čak i odigrao dobru utakmicu, da im se na 'nišanu' našao Gareth Bale, Velšanin od kojeg se u Realu očekivalo jako, jako puno.
Pri izlasku iz garaže navijači su ga propisno izvrijeđali i psovali.
'Ku... sine' i 'Ped...'.
Naravno, kako je već neko vrijeme na udaru navijača, jasno je da se njegovo ime spominje u kontekstu odlazaka, ali Bale očito nema namjeru napustiti Santiago Bernabeu
'Moramo se presložiti, sljedeće godine idemo u napad na naslov prvaka. Naravno da sam žalostan što smo ispali na ovakav način, iako sebi ne mogu čak previše ni zamjeriti jer nisam loše igrao, ali sam se ispromašivao', poručio je Bale.
